Hakkımızda

MEL  Ambalaj ve Medikal Gıda İth. İhr. San ve Tic. Ltd. Şti 2007 yılında İzmir’de ;kendi markamız olan  MEL markasıyla MALEZYA dan ithal etmiş olduğumuz  tek kullanımlık gıdaya uygun vinil eldiven ithalatı ile kurulan şirketimiz, Türkiye’nin konusunda lider bir çok firmanın Ana Bayiliğinide alarak günümüze kadar gelmiş bulunmaktadır. Ambalaj sektöründe yakalamış olduğumuz başarıyı Medikal Sektöre de taşıyan MEL AMBALAJ VE MEDİKAL GIDA 2008  yılında kurmuş olduğumuz BEZ DÜNYASI firması ile yolumuza hasta bezi ve hasta bakım ürünleri de ekleyerek   devam etmektedir.

Gecen uzun yıllarda elde etmiş olduğumuz tecrübeyle www.bezdunyasi.com  online adresinden, perakende müşterilerimize toptan fiyatına en uygun fiyat ve kalitede ürün satma politikasını seçmiş bulunmaktadır.

2007 yılında başarılı olarak geçen zamanlarda ECZACIBAŞI İlaç Sanayinden SELPAK marka hasta bezi ve hasta bakım ürünlerinin ana bayiliğini ve bunun hemen arkasından KIMBERLY CLARK firmasından DEPEND marka külotlu hasta bezlerinin ana bayiliğini alarak yolumuza devam etmiş bulunmaktadır.

Geniş ürün yelpazesi ,kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerimizle siz müşterilerimize hizmet etmeye devam edeceğiz.Önerileriniz ve görüşleriniz bizim için değerlidir.

İzmir Ticaret Odasına kayıtlı olan firmamıza ait resmi belgelerimizi; İzmir Ticaret Odasının Resmi web sayfasından    www.izto.org.tr  adresinden ,sağ alt köşede üyelik-üye kısmını tıkladıktan sonra karşınıza çıkan hemen ulaşın bölümüne girip ,oradan üyeler bölümüne girdiğiniz de        (http://ehizmet.izto.org.tr/cgi-bin/uyeler/uye_firmalar   )  oda sicil no bölümüne firmamızın kayıtlı olan oda sicil numaramız olan    1223501 yazıp enter tuşuna bastığınızda firmamıza ait her türlü resmi belgelere ulaşabilirsiniz.

İnternet üzerinden alışveriş yapmak isteyen müşterilerimize, Bez Dünyası Ailesi olarak internet sitesinde Ticaret Odasına kayıtlı değilse bu tür firmalardan uzak durmaları konusunda uyarıyoruz.

Bayisi Olduğumuz Markalar;

  • Vigo Hasta Bezleri
  • Depend Hasta Bezleri
  • Dr.Beckmann Ürünleri
  • Selpak Ürünleri
  • Glob Yatak Koruyucu Ürünleri

Resmi Adresimiz: MEL AMBALAJ VE MEDİKAL GIDA İTH İHR SAN VE TİC LTD ŞTİ

                                1775 SOKAK NO:203/A KARŞIYAKA-İZMİR

                                TEL&FAKS:  0232 369 45 00

                               MOBİL: 0533 036 98 90  (7 GÜN 24 SAAT DESTEK HATTI)

İZMİR TİCARET ODASI SİCİL NO: 1223501

VERGİ DAİRESİ: İZMİR ÇİĞLİ VERGİ DAİRESİ 614 051 89 80

Web Sayfamız:  www.bezdunyasi.com    www.melambalaj.com