Mavi Beyaz Emici Külot

Mavi Beyaz Emici Külot

  GÜNLÜK HAYATIN KURTARICISI MAVİ BEYAZ KÜLOT -HASTA BEZİ

                Mavi Beyaz Külot - hasta bezi hafif inkontinans (mesane zayıflığı ) olan hastaların günlük yaşamlarına kolayca adapte olmalarını sağlamaktadır. İdrar kaçırma problemi başlı başına  can sıkıcı bir durumdur ve bunun yanında giyilen kıyafetten dışarı taşma korkusu da insanı tedirgin edip gün boyu rahatsız hissetmelerine rahat oturup kalkmalarına engel olmaktadır. Yapılacak birçok rahatsız hissettiren külotlar ya da  hastanın kendince bulmuş olduğu çözümlerin rahatsızlığından dolayı  ertelenmesi hayatı kaçırmaktır.

 

                Mesane zayıflığı olan hastaların da hayatın tadını çıkartmalı,  kaliteli bir yaşam sürmeleri ve günlük hayatlarında sürekli bu hastalığın varlığını hissetmemeleri için mavi beyaz külot -hasta bezi kurtarıcı olmaktadır. Yokmuş izlenimi yaratan bu külot sıvıyı zeminde tutmayıp hızla alt zeminlere indirip hapsettiğinden ıslaklık hissinden sizi kurtaracaktır. Yine hızlı emilimi sayesinde pişik olmanızın önüne geçecektir.  Bel çevresi elastik olduğundan sıkma yapıp rahatsız etmez. Giyimi ve çıkartması herhangi bir zorluk yaratmadığından normal külot giyiyor izlenimi yaratmaktadır.

 

                Sizi hem hijyen açısından hem konfor açısından rahata kavuşturacak olan mavi beyaz külot- hasta bezi  aynı zamanda cildinize de dosttur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Özel tasarlanmış yapısıyla cildinize nefes aldıracaktır.

 

                Kendinizi ve cildinizi şımartan bu ürün; Bez dünyası ayrıcalığı ile  cebinizi de şımartmaya devam ediyor. Kaliteli hizmetin adresi Bez Dünyası size kendi seçeceğiniz kargo ile yine 17: 00'dan önce vereceğiniz siparişte aynı gün kargoya vererek hızda da hizmette olduğu gibi garanti veriyor.

https://www.bezdunyasi.com/176-mavi-beyaz-emici-kulot

 

 

 

All comments