Tena Emici Külot

Tena Emici Külot

İNKONTİNANSINIZA MEYDAN OKUYAN TENA HASTA BEZİ

 

                Tena hasta bezi  inkontinansınınzın şiddeti ne olursa olsun ona uygun ürün ile karşınıza çıkmaktadır.  İnkontinans ( idrar kaçırma) toplumumuzda sıkça görünen bir hastalık türüdür. Özellikle kadınlarda daha sık raslanan bu hastalık ileri ki yaş gruplarında neredeyse kaçınılmaz bir sondur. Her türlü seviyedeki hastalar için tasarlanmış olan hasta bezi; kendiniz ya da hastanız için daha orantılı olacak ürünü seçme özgürlüğü sağlanmıştır.

 

                Sadece hastalık derecesine göre değil hastanın tercihine göre ister bez ister külot isterse de ped olarak tercih etmeleri mümkündür. özetlemek gerekirse Tena hasta bezi sayesinde hastalığınıza göre hayatınızı belirlemeyin, tercihlerinize göre hayatınızı şekillendirirsiniz.

 

Neden Tena Hasta Bezi?

 İşte sizler için neden Tena sorusuna karışılık 5 cevap:

 

1-) Emicilik oranı fazladır , ıslaklık hissi bırakmaz.

2-) Cildin hava alabilmesi için  özel tasarlanmıştır.

3-) Değişimi Kolaydır.

4-) Dermatolojik olarak test edilmiştir.

5-) Cilt dostudur.

 

                Bilhassa yatalak hastaların ve ileri düzeyde alzheimer hastalarının altını değiştirmenin  fazlaca zahmetli olduğu bilinmektedir yani bu tarz hastaların rahatı hastanın bakımını üstlenen kişilerin de rahatı demektir.  Tena hasta bezleri tarafından özel olarak tasarlanmış olan ürünler hastanızın sürekli yatmaya bağlı olarak  kalçalarda oluşacak yaralara da  iyi gelmektedir.

 

Size ve hastanıza kolaylıklar sağlayan Bez Dünyası en kaliteli ürünü en uygun fiyatla sunmakta. Hasta bezi tercihinizde pişman olmayacağınız gibi Bez Dünyasından da asla pişman olmayacaksınız. Çünkü kalite tesadüf değil, emektir.

https://www.bezdunyasi.com/169-tena-emici-kulot

 

All comments