Ficomed Saç Yıkama Bonesi

Ficomed Saç Yıkama Bonesi

 FİCOMED SAÇ YIKAMA BONESİ  İLE SAÇLARINIZI ŞIMARTIN           

 

                Ficomed  saç yıkama bonesi  saçlarınızı siz suya gitmeden temizleyebilen bir ürün olup,   saçlarınıza duştan çıktığınızda oluşacak olan hafifleme ve ferahlık hissini yaşatmaktadır.  Hele ki  yatalak hasta bakanlar için bu buluş lütuf özelliği taşımaktadır. Çünkü yatalak hastayı ya duşa götürmek ya da duşu hastaya getirmek gerekmektedir .  Bu bolca kuvvet gerektiren işe   saç yıkama boneleri kökten çözüm getirmiştir.

 

                 Hastanızın  saçlarını da içine alarak  bütün başını saracak şekilde taktığınız bir  saç yıkama bonesi hastanızın saçlarını hijyenik bir şekilde temizleyecektir. Dermatolojik olarak da onaylanmış olan  Ficomed saç yıkama bonesi,  saç köklerine zarar vermeden saç diplerine kadar derinlemesine bir temizlik yaratacaktır. Bonenin içinde olan saç kremi ve şampuanı ile hem saçın hem de saç derisinin gereksinim duyduğu nemi saça vermektedir.

Ficomed Saç Yıkama Bonesi Acil Durumlarda Kurtarıcınız.

                Günlük hayat koşuşturmalarında bazen duş almaya ya da saçlarınızı yıkamaya vaktiniz olamayabilir. İşte bu gibi durumlarda imdadımıza yetişen Ficomed saç yıkama bonesi,  durulama gerektirmeyen oldukça pratik bir üründür ve kullanıcısına oldukça zaman kazandırır.  sık sık kullanımında bir problem  teşkil etmez.

 

                Saça günlük hayatta nüfus eden; yağ kokusu, toz vs gibi rahatsız edici faktörlerden  maksimum 5 dk kurtulmak mümkündür. her yerde kullanabileceğiniz bu ürün acil randevularda yardımınıza koşmaktadır. Saçınızı temizlerler aynı zamanda hem korur hem de yumuşatır.

 

                Üstelik yılladır sektöre önderlik eden Bez Dünyası aracılığıyla aynı gün (17:00'dan önce verilmiş olan bütün siparişler için geçerli olarak) kargoda. en uyun ve  en kaliteli ürünlere ulaşabileceğiniz Bez Dünyası hayatınıza konfor getiriyor.

https://www.bezdunyasi.com/218-ficomed-sac-yikama-bonesi

All comments