Unimed Saç YIkama Bonesi

Unimed Saç YIkama Bonesi

UNİMED SAÇ BONESİ İLE SAÇLARINIZ YENİ YIKANMIŞ GİBİ

 

                Unimed saç yıkama bonesi oldukça geniş bir kitlede alıcı bulmaktadır. Başta yatağa bağlı olan hastalar olmak üzere sürekli saçlarını yıkamak için vakit bulamayanlara kadar hitap etmektedir.  Kullanımı    oldukça   pratik olması  bu ürünü daha  da cazip hale getirmektedir.

                Günümüz şartlarında her şeyin kolay yolu aranmakta hatta birçoğuna bulunan çözümler kullanıcısına mucizevi gelmektedir. Bunlardan biri de Unimed saç yıkama bonesi olmuştur. Soğuk kullanılabildiği gibi ister mikrodalga fırınında ısıtılarak veya isterseniz sıcak suda beklettikten sonra  sıcak olarak kullanım şekli vardır. 

 

Unimed Saç Bonesi Ne Kadar Hijyeniktir?

                 Bu boneler tıpkı saçın normal yıkanma şeklinde olduğu gibi  saç diplerinde oluşan kiri ve ölü deriyi  kendi içinde muhafaza ederek saçtan ayırır, böylelikle saçı hijyenik bir şekilde  temizlemiş olur. 

                İçerisinde E vitamini ve Provitamin B5  ile saçlarınızı besler ve saç köklerinizi güçlendirir.  bonenin içinde bulunan şampuan ve saç bakım kremi cildinizle uyum sağladığı için kepek ve kaşıntı ve saç dökülmesi yapmayacaktır.

 

 Peki Ne Kadar Kullanışlı?

                Unimed Saç Yıkama Bonesi; 3-4 dakikalık bir uygulama sürecinden sonra başka bir şey yapmadan çıkartabilirsiniz. Tasarımında bulundurduğu katmanlar sayesinde bonenin dışına ıslaklık vermez. Yani nereden bakarsanız bakın, ürün her konuna kullanıcıya ergonomi sağlamaktadır.

 

                Ayrıca ürüne ulaşmak artık Bez Dünyası sayesinde sanıldığı gibi uzun uzun süreçler gerektirmiyor. Seçmiş olduğunuz ürünü en uygun fiyat garantisiyle alıyor ve akşam beşten önce almış olduğunuz ürün aynı gün kargoya veriliyor size de kolaylığın tadını çıkartmak kalıyor.

https://www.bezdunyasi.com/216-unimed-sac-yikama-bonesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

All comments