Unimed Saç Yıkama Bonesi

Unimed Saç Yıkama Bonesi

UNİMED SAÇ YIKAMA BONESİ

Unimed Saç Yıkama Bonesi, yatağa bağımlı durumdaki hastalar veya geçirmiş olduğu operasyon nedeni ile banyo yapmasına izin verilmeyen hastaların saç ve saç derisi temizliği için özel olarak geliştirilmiş hasta bakım ürünüdür.

Su ve şampuan ihtiyacı olmadan pratik ve hijyenik bir şekilde hastanın saç temizliğini sağlar. Saç ve saç derisindeki kiri emerek temizler. Saçı ferahlatır ve kötü kokuları uzaklaştırır. İçerisinde bulunan aloe vera ile saç ve saç derisindeki nem dengesini sağlar. Saçları nemlendirir ve yumuşatır.

·       NASIL KULLANILIR?

Kullan ve at özelliği ile son derece kolay ve pratik bir kullanım sağlayan Unimed Saç Yıkama Bonesi, sıcak ve soğuk kullanıma uygundur. Hastanın tercihine bağlı olarak sıcak banyo hissi vermesi için mikrodalgada ısıtılarak kullanılabilir.

Hastanın başına geçirilerek ortalama 3 dakika masaj yaparak uygulanır. Ardından hastanın başından çıkartılır ve atılır. Her paket tek kullanımlıktır. Durulama gerektirmez. İstek doğrultusunda saçlar kurutulabilir.

Ürünü en uygun fiyat garantisi, ücretsiz kargo ve seçeceğiniz kargo firmasına aynı gün teslim fırsatı sağlayan web sitemizden temin edebilirsiniz.

https://www.bezdunyasi.com/216-unimed-sac-yikama-bonesi

All comments