Mavi Beyaz Emici Külot

Mavi Beyaz Emici Külot

MAVİ BEYAZ MARKA EMİCİ KÜLOT BEZ

Mesane zayıflığı yaşayan hastaların günlük yaşamlarında maksimum konfor için özel olarak tasarlanmış Mavi Beyaz marka emici külot bezler; tam anatomik tasarımı ve yumuşak dokulu örgüsüz kaplama yüzeyi ile sızdırmalar karşı tam koruma sağlar.

Özel olarak tasarlanmış anatomik yapısı ile vücudunuz sararken bacak bölgesindeki oyuntular sayesinde bacaklarınızda oluşabilecek tahrişi engeller. 3’lü tekstil yüzeyi (Dış, emici ve iç tabaka) sayesinde ise cildinizin nefes almasını sağlar.

·       Sıvıyı anında alt katmanlara ileten beyaz dış tabaka; sıvının alt tabakalarına geçişini hızlandırır. Bu sayede sıvının cilde teması engellenmiş olur.

·       Sıvıyı hızla emen ve hapseden iç tabaka; yüksek emiş gücü sağlayan partikülleri sayesinde sıvıyı jel forma getirerek yüzeye çıkmasını engeller. Bu sayede cilt tahriş problemi ortadan kalkar.

Bel çevresini saran tasarımı ile kullanımı kolaydır. Sızıntıları engelleyen özel yan bariyerleri ile güvenli kullanım sağlar. İç çamaşır gibi kolayca giyilebilir, yan dikişleri yırtarak kolayca çıkarılabilir.

Orta, büyük ve ekstra büyük seçenekleri bulunan ürünü birçok hasta rahatlıkla tercih edebilir. Ürünü en düşük fiyat garantisi veren web sitemizden www.bezdunyasi.com dan satın alabilirsiniz.

https://www.bezdunyasi.com/176-mavi-beyaz-emici-kulot

All comments