Bez Dünyası

Bez Dünyası

Bez Dünyası

 

2007 yılında sektörde hizmet vermeye başlayan Bez Dünyası markası kısa süre içerisinde tüm Türkiye de tanınmış işletmelerden biri haline gelmiştir. Özellikle sağlık alanında ürettikleri ürünler ve kaliteleri ile adlarından oldukça söz ettiren marka yaptıkları yeni çalışmalar ve sürekli olarak uygun fiyat hizmetleri ile bir çok müşterinin ilk tercihlerinden birisi olmuştur. Bez Dünyası markası ürünlerini kaliteli bir şekilde üretmekte ve daima müşterilerine tek kullanımlık rahat ürünler tecrübe etmelerini sağlamaktadırlar. Bez Dünyası sadece bez ürünleri ile kalmayıp online alışveriş sayfasında bir çok kategoride hizmet vermektedir.

 

Bez Dünyası markası hasta bezi, bebek bezi ve bakım ürünleri, mesane pedi, yatak koruyucu ve alez, saç yıkama bonesi, vücut temizleme ürünleri, galoş bone eldiven, renk koruyucu mendil ve oral-b diş fırçası gibi bir çok ürünleri ile müşterilerine hizmet vermektedirler. Özellikle ürettikleri ürünler ile bir çok kişi tarafından sürekli siparişler edinen marka bir çok kategoride sektörde öncülük etmeye devam etmektedir.

 

Hasta bezi kategorisinde özellikle bir çok hastanın derdine deva olan ürünleri ile birlikte çalışmalarını sürdüren ekip bu kategoride başarılı işleyişini sürdürmektedir. Bir çok hastanın en önemli konularından ve ihtiyaçlarından birisi olan hasta bezi arayışlarında tek kullanımlık ürün garantisi ile birlikte hastaların günlük hayattaki kullanımlarında sağladıkları konfor ile birlikte müşterilerin daima ilk tercihi olmaktadır.

 

Bez Dünyası olarak bir çok üründe müşteri memnuniyeti ile çıkılan bu noktada sektörde ki bir çok markaya oranla hızlı ve güvenli bir kargo işleyişi de sürdürülmektedir. Müşteriler gün içerisinde 17:00 saatine kadar verdikleri tüm siparişler aynı gün içerisinde kargoya verilmekte ve hızlı kargo ile birlikte müşterilerin daimi acil ihtiyaçlarına deva olmaktadır. Bir çok üründe düşük fiyat garantisi sağlayan firma özellikle yer yer bir çok alanda müşterilerin kargo kısmında ki kargo firmasını kendi seçmesi özelliği ile de birlikte müşteri memnuniyet odaklı çalışmalarında sektörde öncü firmalardan biri haline gelmiştir. Müşterilere güven veren hizmetleri ile birlikte Bez Dünyası markası başta hasta bezi olmak üzere bir çok üründe güvenli hizmet vermektedir.

www.bezdunyasi.com

All comments